Adres
05-077 Warszawa, ul. Jana Pawła II 25
Termin
Od 2018-10-14 17:00:00
Do 2018-10-14 17:00:00
Organizator
Filia Ośrodka Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy
05-077 Warszawa, ul. Jana Pawła II 25
Telefon:
22 4273774
WWW:
facebook.com/pogodnafilia
„Gabon, Sao Tome – góry, goryle, szympansy, mandryle” to tytuł pokazu slajdów z podróży Roberta Gondka.
Podróżnik opowie o wyprawie, która została zorganizowana w ramach piątego etapu projektu „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”. Jej celem było zdobycie najwyższych szczytów Gabonu i Wysp Św. Tomasza i Książęcej.
Gabon to tropikalne, równikowe lasy pełne goryli, szympansów, mandryli, leśnych bawołów i wielu innych gatunków zwierząt, które wspólnie z górami stały się motywem przewodnim pokazu.
Po spotkaniu, które odbędzie się 14 października o godz. 17.00 zapraszamy również na stoisko, na którym będzie można nabyć książkę/album fotograficzny poświęcony Afryce autorstwa Roberta Gondka, prace fotograficzne, oryginalne koszulki oraz widokówki ze zdjęciami autora pokazu.
Pozostałe imprezy na Pogodnej
Kulturalny październik na Pogodnej
Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko kształtowało umiejętność komunikowania się z kolegami, koleżankami, rodzicami i nauczycielami, dowiedziało się, jak wyrażać swoje potrzeby, opinie, poglądy, nauczyło się rozwiązywać trudne i stresujące sytuacje bez używania agresji, porozmawiało o tym, z jakimi zachowaniami agresywnymi spotyka się w szkole, nauczyło się, jak sobie z nimi radzić, spędziło aktywnie i wesoło czas z rówieśnikami, mając jednocześnie okazję zdobycia przydatnych umiejętności .... to dobrze trafiłeś! Zapisz swoją pociechę 6 października w godz. 9.00-13.00 na warsztat dedykowany dzieciom w wieku 10-12 lat z zespołem Aspergera oraz dla dzieci bez diagnoz pt. „Dogadajmy się”, podczas którego będziemy uczyć się konstruktywnej komunikacji interpersonalnej. Bez wykładów
i notatek - poprzez zabawę i angażujące ćwiczenia. Prowadzenie: Fundacja SAVANT. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel. 22 427 37 74. Wydarzenie organizowane w ramach Warszawskiego Festiwalu Kultury bez Barier.
Kobieta, żona, mama, Polka, katoliczka, nauczycielka, malarka - Izabela Włodek.
11 października o godz. 19.00 odbędzie się wernisaż wystawy akwarel, grafiki i ilustracji pt. „Włodek rysuje”. Na pierwszej wystawie artystki będzie można zobaczyć prace, które powstały w ciągu ostatnich dwóch lat, choć swoje twórcze poczynania rozpoczęła dużo wcześniej. Na co dzień jest nauczycielką plastyki, więc twórczość towarzyszy jej także zawodowo. Zaczynała od techniki olejnej, ale jej prawdziwą pasją, której oddaje się w każdej wolnej chwili, okazało się malarstwo akwarelowe. Oprócz akwarel tworzy grafikę komputerową, a przy jej pomocy oryginalne ilustracje rodzinne, kartki okolicznościowe
i zaproszenia. Wystawa potrwa do 3 listopada. 20 października odbędą się otwarte warsztaty plastyczne pt. „Portret dla…” nawiązujące do wystawy. Warsztaty będzie współprowadzić autorka wystawy Izabela Włodek. Dzieci z klas 1-4 zapraszamy w godz. 9.00-10.30, natomiast młodzież z klas 5-8 w godz. 11.00-12.30. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod nr tel. 22 427 37 74 lub pod adresem mailowym: wystawy@domkulturywesola.net.
„3mamy razem" to cykliczna, bezpłatna grupa wsparcia dla mam małych dzieci. Podczas spotkań będziemy poruszać się głównie w obrębie trzech zagadnień: ciąża, laktacja i szeroko pojęte macierzyństwo. Bycie mamą to nie tylko radosne chwile, to także wiele emocji, wiele wątpliwości, galopujące myśli: „Czy robię dobrze?", „Czy jestem dobrą matką?". W październiku obchodzony jest Międzynarodowy Tydzień Bliskości. I właśnie z tej okazji opowiadać będziemy o istocie bliskości, różnym karmieniu oraz sposobach na bliskość i budowanie więzi. Będzie też trochę o chustonoszeniu - jednym ze sposobów na budowanie więzi. Na grupę wsparcia zapraszamy te mamy, które chcą podzielić się swoją historią i swoim doświadczeniem oraz przyszłe mamy – to doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości i otrzymania wsparcia, również na początku macierzyńskiej drogi. Zapewniamy bezpieczną i przyjazną przestrzeń wolną od oceny, a pełną empatii i szacunku. Spotkanie pt. „O karmieniu, bliskości i noszeniu” odbędzie się 12 października o godz. 11.00. Poprowadzi je promotorka karmienia piersią Centrum Nauki o Laktacji, doula oraz Prezes Fundacji Mlekiem Mamy - Marlena Świrk.
Świeci gorące słońce. Pola nad rzeką Nil w starożytnym Egipcie tętnią życiem. Ludzie przez tysiące lat swojego istnienia nauczyli się czerpać z Matki Ziemi to co dla nich korzystne: uprawiać rośliny i hodować zwierzęta, by mieć, co jeść. Ktoś jednak rządzi całym tym cudownym światem. To Faraon, bóg na ziemi, łącznik między zwykłymi ludźmi a bogami z Panteonu opiekującymi się śmiertelnikami. W pewnym momencie porządek ten zostaje zakłócony. Umiera Tutenchamon – Faraon, którego strawiła choroba i rany, jakich doznał. Co więc teraz? – pytamy. 13 października o godz. 11.00 zapraszamy na warsztaty plastyczne z cyklu „Historia Sztuki dla dzieci" pt. „Ku czci egipskiego Faraona”, podczas których wejdźmy do grobowca tego młodego króla i przekonajmy się, jak wyglądało życie po odejściu władcy. A zrobimy to oczywiście plastycznie! Spotkanie dedykowane jest dzieciom w wieku 4-7 lat wraz z opiekunami. Prowadzenie: Urszula Kowal-Gajewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel. 22 427 37 74.
„Gabon, Sao Tome – góry, goryle, szympansy, mandryle” to tytuł pokazu slajdów z podróży Roberta Gondka. Podróżnik opowie o wyprawie, która została zorganizowana w ramach piątego etapu projektu „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”. Jej celem było zdobycie najwyższych szczytów Gabonu i Wysp Św. Tomasza i Książęcej. Gabon to tropikalne, równikowe lasy pełne goryli, szympansów, mandryli, leśnych bawołów i wielu innych gatunków zwierząt, które wspólnie z górami stały się motywem przewodnim pokazu. Po spotkaniu, które odbędzie się 14 października o godz. 17.00 zapraszamy również na stoisko, na którym będzie można nabyć książkę/album fotograficzny poświęcony Afryce autorstwa Roberta Gondka, prace fotograficzne, oryginalne koszulki oraz widokówki ze zdjęciami autora pokazu.
Najpiękniejsze utwory kina polskiego i światowego w wykonaniu ARSTON-KWARTETU usłyszymy 20 października o godz. 18.00. Podczas koncertu zostaną zaprezentowane wielkie, często oscarowe przeboje filmowe, których można by słuchać bez końca. Muzykę filmową wykonywaną oryginalnie przez orkiestry symfoniczne będzie można usłyszeć tym razem w lekkiej wersji kameralnej na cztery klasyczne instrumenty: Andrzej Przybyciński – obój i słowo o muzyce, Paweł Szczepański – skrzypce, Izabela Wojtala – wiolonczela, Anna Hajduk-Rynkowicz – fortepian. Artyści opowiedzą o tej niezwykłej muzyce oraz o samych filmach, wprowadzając widownię w magiczny świat legendarnych hollywoodzkich i polskich superprodukcji kinowych oraz telewizyjnych. Wstąpcie na koncert pt. „Melodie srebrnego ekranu” i zostańcie z nami godzinę z „kawałkiem”. Może będzie to najlepiej spędzona godzina w Waszym życiu? Podczas wydarzenia zapewniamy bezpłatną opiekę dla dzieci w wieku 3-10 lat.
Dla najmłodszych przygotowaliśmy 28 października o godz. 16.00 spektakl teatralny w wykonaniu Teatru Katarynka pt. „Księżniczka Rosa i Klimek”. Będzie to baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spotkają, na pozór bezradną staruszkę, która okaże się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomoże w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz nauczy dzieci kultury osobistej. Przedstawienie jest połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy od 22 października pod nr tel. 22 427 37 74.
Pogodna Grupa Teatralna to pierwsza taka grupa w Wesołej, która zajmuje się sztuką improwizacji zwaną Improv. Technika ta opiera się na spontaniczności, tworzeniu scenariusza na oczach widza. To właśnie widz jest niejako drugim aktorem, bierze czynny udział w sztuce, a nawet po części jest jej twórcą. To sztuka, w której „publiczność rządzi”, czyli decyduje o przebiegu spektaklu, a aktorzy mają za zadanie na oczach widza zagrać wszystko, o co poprosi publiczność. Wszyscy lubimy przecież podglądać, to silniejsze od nas, a Improv to nic innego jak podglądanie tu i teraz, jak aktor zmaga się z własnymi słabościami, z własnym umysłem, po to by w ciągu kilku sekund wymyślić dowcipną i inteligentną scenę, opierając się na sugestiach widzów. Na Otwartą Próbę Pogodnej Grupy Teatralnej zapraszamy 30 października o godz. 20.00.
Szczegółów oraz plakatów informujących o wydarzeniach organizowanych przez Ośrodek szukajcie na stronie internetowej oraz na fanpage'u w portalu Facebook:
Psie serce po raz setny!
środa, 20 lutego.Eksperymentuj Zrozum Oblicz
Do niedzieli, 30 czerwca.Mamaville
niedziela, 31 marca.Upływające terminy
piątek, 5 kwietnia.Zajęcia adaptacyjne dla dzieci
Do niedzieli, 30 czerwca.Cotygodniowe Warsztaty Wokalne
Do niedzieli, 30 czerwca.Mama wraca do formy
środa, 20 lutego.Teatralia 2019
czwartek, 25 kwietnia.Logorytmika w Nutka Cafe
Do wtorku, 30 kwietnia.Nauka gry na instrumentach i lekcje śpiewu w Nutka Cafe
Do niedzieli, 30 czerwca.Bawialnia w stylu Montessori
Do niedzieli, 30 czerwca.Będę przedszkolakiem
Do niedzieli, 30 czerwca.Trzecia pierś
czwartek, 21 lutego.Twórcze Warsztaty Rodzinne
sobota, 16 lutego.SMYKO-MULTISENSORYKA®
środa, 20 lutego.Balet w Nutka Cafe
Do niedzieli, 30 czerwca.Lego WeDo zajęcia z robotyki w Nutka Cafe
Do niedzieli, 30 czerwca.„Gabon, Sao Tome – góry, goryle, szympansy, mandryle” to tytuł pokazu slajdów z podróży Roberta Gondka.
Podróżnik opowie o wyprawie, która została zorganizowana w ramach piątego etapu projektu „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”. Jej celem było zdobycie najwyższych szczytów Gabonu i Wysp Św. Tomasza i Książęcej.
Gabon to tropikalne, równikowe lasy pełne goryli, szympansów, mandryli, leśnych bawołów i wielu innych gatunków zwierząt, które wspólnie z górami stały się motywem przewodnim pokazu.
Po spotkaniu, które odbędzie się 14 października o godz. 17.00 zapraszamy również na stoisko, na którym będzie można nabyć książkę/album fotograficzny poświęcony Afryce autorstwa Roberta Gondka, prace fotograficzne, oryginalne koszulki oraz widokówki ze zdjęciami autora pokazu.
Pozostałe imprezy na Pogodnej
Kulturalny październik na Pogodnej
Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko kształtowało umiejętność komunikowania się z kolegami, koleżankami, rodzicami i nauczycielami, dowiedziało się, jak wyrażać swoje potrzeby, opinie, poglądy, nauczyło się rozwiązywać trudne i stresujące sytuacje bez używania agresji, porozmawiało o tym, z jakimi zachowaniami agresywnymi spotyka się w szkole, nauczyło się, jak sobie z nimi radzić, spędziło aktywnie i wesoło czas z rówieśnikami, mając jednocześnie okazję zdobycia przydatnych umiejętności .... to dobrze trafiłeś! Zapisz swoją pociechę 6 października w godz. 9.00-13.00 na warsztat dedykowany dzieciom w wieku 10-12 lat z zespołem Aspergera oraz dla dzieci bez diagnoz pt. „Dogadajmy się”, podczas którego będziemy uczyć się konstruktywnej komunikacji interpersonalnej. Bez wykładów
i notatek - poprzez zabawę i angażujące ćwiczenia. Prowadzenie: Fundacja SAVANT. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel. 22 427 37 74. Wydarzenie organizowane w ramach Warszawskiego Festiwalu Kultury bez Barier.
Kobieta, żona, mama, Polka, katoliczka, nauczycielka, malarka - Izabela Włodek.
11 października o godz. 19.00 odbędzie się wernisaż wystawy akwarel, grafiki i ilustracji pt. „Włodek rysuje”. Na pierwszej wystawie artystki będzie można zobaczyć prace, które powstały w ciągu ostatnich dwóch lat, choć swoje twórcze poczynania rozpoczęła dużo wcześniej. Na co dzień jest nauczycielką plastyki, więc twórczość towarzyszy jej także zawodowo. Zaczynała od techniki olejnej, ale jej prawdziwą pasją, której oddaje się w każdej wolnej chwili, okazało się malarstwo akwarelowe. Oprócz akwarel tworzy grafikę komputerową, a przy jej pomocy oryginalne ilustracje rodzinne, kartki okolicznościowe
i zaproszenia. Wystawa potrwa do 3 listopada. 20 października odbędą się otwarte warsztaty plastyczne pt. „Portret dla…” nawiązujące do wystawy. Warsztaty będzie współprowadzić autorka wystawy Izabela Włodek. Dzieci z klas 1-4 zapraszamy w godz. 9.00-10.30, natomiast młodzież z klas 5-8 w godz. 11.00-12.30. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod nr tel. 22 427 37 74 lub pod adresem mailowym: wystawy@domkulturywesola.net.
„3mamy razem" to cykliczna, bezpłatna grupa wsparcia dla mam małych dzieci. Podczas spotkań będziemy poruszać się głównie w obrębie trzech zagadnień: ciąża, laktacja i szeroko pojęte macierzyństwo. Bycie mamą to nie tylko radosne chwile, to także wiele emocji, wiele wątpliwości, galopujące myśli: „Czy robię dobrze?", „Czy jestem dobrą matką?". W październiku obchodzony jest Międzynarodowy Tydzień Bliskości. I właśnie z tej okazji opowiadać będziemy o istocie bliskości, różnym karmieniu oraz sposobach na bliskość i budowanie więzi. Będzie też trochę o chustonoszeniu - jednym ze sposobów na budowanie więzi. Na grupę wsparcia zapraszamy te mamy, które chcą podzielić się swoją historią i swoim doświadczeniem oraz przyszłe mamy – to doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości i otrzymania wsparcia, również na początku macierzyńskiej drogi. Zapewniamy bezpieczną i przyjazną przestrzeń wolną od oceny, a pełną empatii i szacunku. Spotkanie pt. „O karmieniu, bliskości i noszeniu” odbędzie się 12 października o godz. 11.00. Poprowadzi je promotorka karmienia piersią Centrum Nauki o Laktacji, doula oraz Prezes Fundacji Mlekiem Mamy - Marlena Świrk.
Świeci gorące słońce. Pola nad rzeką Nil w starożytnym Egipcie tętnią życiem. Ludzie przez tysiące lat swojego istnienia nauczyli się czerpać z Matki Ziemi to co dla nich korzystne: uprawiać rośliny i hodować zwierzęta, by mieć, co jeść. Ktoś jednak rządzi całym tym cudownym światem. To Faraon, bóg na ziemi, łącznik między zwykłymi ludźmi a bogami z Panteonu opiekującymi się śmiertelnikami. W pewnym momencie porządek ten zostaje zakłócony. Umiera Tutenchamon – Faraon, którego strawiła choroba i rany, jakich doznał. Co więc teraz? – pytamy. 13 października o godz. 11.00 zapraszamy na warsztaty plastyczne z cyklu „Historia Sztuki dla dzieci" pt. „Ku czci egipskiego Faraona”, podczas których wejdźmy do grobowca tego młodego króla i przekonajmy się, jak wyglądało życie po odejściu władcy. A zrobimy to oczywiście plastycznie! Spotkanie dedykowane jest dzieciom w wieku 4-7 lat wraz z opiekunami. Prowadzenie: Urszula Kowal-Gajewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel. 22 427 37 74.
„Gabon, Sao Tome – góry, goryle, szympansy, mandryle” to tytuł pokazu slajdów z podróży Roberta Gondka. Podróżnik opowie o wyprawie, która została zorganizowana w ramach piątego etapu projektu „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”. Jej celem było zdobycie najwyższych szczytów Gabonu i Wysp Św. Tomasza i Książęcej. Gabon to tropikalne, równikowe lasy pełne goryli, szympansów, mandryli, leśnych bawołów i wielu innych gatunków zwierząt, które wspólnie z górami stały się motywem przewodnim pokazu. Po spotkaniu, które odbędzie się 14 października o godz. 17.00 zapraszamy również na stoisko, na którym będzie można nabyć książkę/album fotograficzny poświęcony Afryce autorstwa Roberta Gondka, prace fotograficzne, oryginalne koszulki oraz widokówki ze zdjęciami autora pokazu.
Najpiękniejsze utwory kina polskiego i światowego w wykonaniu ARSTON-KWARTETU usłyszymy 20 października o godz. 18.00. Podczas koncertu zostaną zaprezentowane wielkie, często oscarowe przeboje filmowe, których można by słuchać bez końca. Muzykę filmową wykonywaną oryginalnie przez orkiestry symfoniczne będzie można usłyszeć tym razem w lekkiej wersji kameralnej na cztery klasyczne instrumenty: Andrzej Przybyciński – obój i słowo o muzyce, Paweł Szczepański – skrzypce, Izabela Wojtala – wiolonczela, Anna Hajduk-Rynkowicz – fortepian. Artyści opowiedzą o tej niezwykłej muzyce oraz o samych filmach, wprowadzając widownię w magiczny świat legendarnych hollywoodzkich i polskich superprodukcji kinowych oraz telewizyjnych. Wstąpcie na koncert pt. „Melodie srebrnego ekranu” i zostańcie z nami godzinę z „kawałkiem”. Może będzie to najlepiej spędzona godzina w Waszym życiu? Podczas wydarzenia zapewniamy bezpłatną opiekę dla dzieci w wieku 3-10 lat.
Dla najmłodszych przygotowaliśmy 28 października o godz. 16.00 spektakl teatralny w wykonaniu Teatru Katarynka pt. „Księżniczka Rosa i Klimek”. Będzie to baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spotkają, na pozór bezradną staruszkę, która okaże się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomoże w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz nauczy dzieci kultury osobistej. Przedstawienie jest połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy od 22 października pod nr tel. 22 427 37 74.
Pogodna Grupa Teatralna to pierwsza taka grupa w Wesołej, która zajmuje się sztuką improwizacji zwaną Improv. Technika ta opiera się na spontaniczności, tworzeniu scenariusza na oczach widza. To właśnie widz jest niejako drugim aktorem, bierze czynny udział w sztuce, a nawet po części jest jej twórcą. To sztuka, w której „publiczność rządzi”, czyli decyduje o przebiegu spektaklu, a aktorzy mają za zadanie na oczach widza zagrać wszystko, o co poprosi publiczność. Wszyscy lubimy przecież podglądać, to silniejsze od nas, a Improv to nic innego jak podglądanie tu i teraz, jak aktor zmaga się z własnymi słabościami, z własnym umysłem, po to by w ciągu kilku sekund wymyślić dowcipną i inteligentną scenę, opierając się na sugestiach widzów. Na Otwartą Próbę Pogodnej Grupy Teatralnej zapraszamy 30 października o godz. 20.00.
Szczegółów oraz plakatów informujących o wydarzeniach organizowanych przez Ośrodek szukajcie na stronie internetowej oraz na fanpage'u w portalu Facebook:
Adres
05-077 Warszawa, ul. Jana Pawła II 25
Termin
Od 2018-10-14 17:00:00, Do 2018-10-14 17:00:00
Organizator
Filia Ośrodka Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy
05-077 Warszawa, ul. Jana Pawła II 25
Telefon:
22 4273774
WWW:
facebook.com/pogodnafilia
W ten weekend
Targowisko sztuki
niedziela, 17 lutego.Zapałkowy zawrót głowy
sobota, 16 lutego.Małżeńskie wyzwania
sobota, 16 lutego.Twórcze Warsztaty Rodzinne
sobota, 16 lutego.Tajemnica Objawienia
niedziela, 17 lutego.Muzyczne obrazy
niedziela, 17 lutego.Tajemnica skarbu na kurzej nóżce
niedziela, 17 lutego.Dla Widzów 6 -12 lat
sobota, 16 lutego.Wielka Uczta Warszawska
sobota, 16 lutego.Misiowe Poranki
sobota, 16 lutego.Biedne dania z Mazowsza
niedziela, 17 lutego.Niebrzydkie Kaczątko i magiczna szafa
niedziela, 17 lutego.Kiedy owca staje się lwem
niedziela, 17 lutego.Warsztaty biżuterii artystycznej: Sutasz
sobota, 16 lutego.Mali Einsteini: Serce na dłoni
sobota, 16 lutego.Sobota i niedziela w Nutka Cafe
sobota, 16 lutego.Jak gotować i nie wyrzucać jedzenia?
sobota, 16 lutego.Jarmark Produktów Regionalnych
Do soboty, 16 lutego.Polecamy
Bawialnia w stylu Montessori
Do niedzieli, 30 czerwca.Eksperymentuj Zrozum Oblicz
Do niedzieli, 30 czerwca.Mamaville
niedziela, 31 marca.Zajęcia adaptacyjne dla dzieci
Do niedzieli, 30 czerwca.Psie serce po raz setny!
środa, 20 lutego.Twórcze Warsztaty Rodzinne
sobota, 16 lutego.Będę przedszkolakiem
Do niedzieli, 30 czerwca.SMYKO-MULTISENSORYKA®
środa, 20 lutego.Cotygodniowe Warsztaty Wokalne
Do niedzieli, 30 czerwca.Lego WeDo zajęcia z robotyki w Nutka Cafe
Do niedzieli, 30 czerwca.Mama wraca do formy
środa, 20 lutego.Logorytmika w Nutka Cafe
Do wtorku, 30 kwietnia.Balet w Nutka Cafe
Do niedzieli, 30 czerwca.Upływające terminy
piątek, 5 kwietnia.Nauka gry na instrumentach i lekcje śpiewu w Nutka Cafe
Do niedzieli, 30 czerwca.Teatralia 2019
czwartek, 25 kwietnia.Trzecia pierś
czwartek, 21 lutego.Ciekawostki
Sala prawdziwego kinomaniaka – jak ma wyglądać?
Nie ma to jak zabawa!
Wesele jesienią? Czemu nie!
Bilet tramwajowy i autobusowy przez telefon – gdzie i jak go kupić?
Boliwia wycieczki do Ameryki Południowej
Graj legalnie!
Jak zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski lub panieński?
Przeczytaj - Zanim pojedziesz na urlop.
Ceny mieszkań w Warszawie.
Jak skutecznie uczyć się słownictwa w języku angielskim?
Komfort termiczny na poddaszu
Profesjonalne pokazy fajerwerków na każdą uroczystość
Jak pożyczyć pieniądze przez internet?
Dlaczego warto organizować imprezy firmowe?
Sezon grillowy czas zacząć!
Łazienkowska galeria sław
Nowoczesna rozrywka dla dzieci
Wybór butów ślubnych – najczęściej zadawane pytania
To nie musi kosztować...
Wakacje w Warszawie. Poznaj atrakcje dla całej rodziny
Z jakich źródeł pozyskać pożyczki dla przedsiębiorców?
Jak być na bieżąco z muzycznymi trendami?
Najpiękniejsze kina świata
Otwórz firmę, pozyskując pieniądze z dotacji
Od czego zależy cena polisy na życie?
Nie wolno lekceważyć wieczoru panieńskiego
Zasady picia alkoholu
Jak z głową zaplanować koszt wyjazdu
Ogłoszenia usługi
Jak obniżyć składkę OC o ponad 50%?
Gdzie kupić suchy lód Warszawa
Tak to miało być...
Jak zorganizować event w tanecznym stylu?
Hobby za kredyt, czyli skąd wziąć pieniądze na drogie pasje dziecka
Gdzie wymienić stare wycofane banknoty?
Strzelectwo - to dyscyplina dla każdego
Saona, czyli raj w raju
Najlepsze marki wędkarskie w niskich cenach
Łazienka na topie
Korzyści ze światłowodu w firmie
Co kupić dziecku na urodziny?
Jaki rower wybrać?
Aqua aerobik – korzyści z ćwiczeń w wodzie!
Dom aukcyjny – idealne miejsce na zakupy dzieł sztuki
Nawłoć - wyjątkowa roślina miododajna
Stoch nadal dominuje
Legalni bukmacherzy w Polsce
Reforma edukacji
Nie dajmy się jesiennej chandrze
Czytać, czy nie czytać, oto jest pytanie?
Jak właściciel rozlicza wyjazd służbowy
Jak zostać konserwatorem dzieł sztuki?
Szukasz telefonu - postaw na Samsung Galaxy!
Weekend na Malcie
Kurs języka angielskiego dla seniorów – zalety
Kogis zaprasza dzieci na obozy i kolonie
Wybór wózka spacerowego dla niemowlaka
Poradnik rodzica kolonijnego Maluszka