Strona Glówna O nas Napisz do nas Ogloszenia Pogoda
Wyszukaj na naszych stronach:
Abecadło warszawskich imprez i zajęć dla dzieci, młodzieży i rodziców www.wolnasobota.pl Aktualia o warszawskich imprezach i zajęciach dla dzieci, młodzieży i rodziców www.wolnasobota.pl Aktualne imprezy i zajęcia w Warszawie dla dzieci, młodzieży i rodziców www.wolnasobota.pl Informator warszawski www.wolnasobota.pl Warszawski Informator www.wolnasobota.pl Informator warszawski www.wolnasobota.pl Warszawski Informator www.wolnasobota.pl - Codziennie uaktualniane informacje. ISSN 1898-0880

Aby otrzymywac newsletter, wpisz swój adres e-mail i nacisnij enter lub "plusik".

 

 
ATRAKCJE - dla szkół
Śródmieście
Lekcje Muzealne dla szkół podstawowych i gimnazjów

W Muzeum Etnograficznym odbywaja się lekcje muzealne przeznaczone dla uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Koszt - 70 zł za grupę.

Lekcje muzealne w Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa

Propozycja dla nauczycieli i dla uczniów - poprowadźcie sami lekcję w Muzeum Łowiectwa. O szczegółach przeczytacie u nas.

Lekcje muzealne w Państwowym Muzeum Archeologicznym

Państwowe Muzeum Archeologiczne w Warszawie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 16.00 organizuje lekcje muzealne dla szkół.

Lekcje Muzealne w PME

Na uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów czekają ciekawe tematy lekcji w Państwowym Muzeum Etnograficznym.

Muzeum Techniki - lekcje muzealne dla gimnazjalistów i licealistów

Muzeum Techniki proponuje szkołom lekcje muzealne.
Poniżej - tematy lekcji dla uczniów szkół gimnazjalnych i liceów.

Muzeum Techniki - lekcje muzealne dla klas IV - VI

Muzeum Techniki zaprasza na lekcje muzealne. Czas trwania lekcji 35 - 45 minut.

Muzeum Techniki - lekcje muzealne dla szkół podstawowych

Muzeum Techniki zaprasza nauczycieli i uczniów szkół podstawowych z klas I - III na lekcje muzealne.

Wilanów
Lekcje w Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego

Szukasz ciekawych lekcji muzealnych? Przeszłość wsi polskiej na wyciągnięcie ręki!

Termin: 2010-03-18więcej »
Wola
Lekcje Muzealne w Muzeum Drukarstwa Warszawskiego

Muzeum Drukarstwa Warszawskiego proponuje szkołom lekcje muzealne połączone z warsztatami.

Lekcje Muzealne w Muzeum Powstania Warszawskiego

Lekcję muzealną należy zgłaszać do Sekcji Dydaktycznej - tel. (22) 539 79 39. Następnie należy potwierdzić termin faksem (22) 539 79 71. UWAGA! Prosimy nie łączyć klas i wybierać tematy odpowiednie do wieku uczniów.

Żoliborz
Lekcje muzealne dla przedszkolaków

We środy Muzeum Sportu i Turystyki w godzinach 10.00 - 15.00 zaprasza grupy przedszkolne na lekcje muzealne. Koszt zajęć to 70 zł. od grupy.

Lekcje muzealne w Muzeum Sportu i Turystyki

Muzeum Sportu i Turystyki przygotowało specjalną ofertę także dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Różne dzielnice
ODKRYJ II RP

"Odkryj II RP" - BEZPŁATNA Lekcja-gra zachęca fabułą, wciąga w rywalizację uczniów nawet nie zainteresowanych historią, rozwija w uczniach kreatywność i samodzielność myślenia.

Termin: 2009-01-09więcej »
Okolice Prawobrzeżnej Warszawy
Lokomotywa Pana Tuwima

A może zainteresujesz swoich Uczniów techniką nie tylko kolejową, ale także ochroną środowiska? Oferta Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej.

Termin: 2009-04-12więcej »
<<Wrzesień 2010>>
P W Ś Cz P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Ostatnio dodane ogłoszenia:
NAUKA PŁYWANIA dla dzieci i dorosłych także latem
Kabarety na imprezie urodzinowej?
Smacznie, zdrowo, samemu...

 
O portalu           Napisz do nas           Ciekawe strony           Reklama